-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
"Набір діагностичного цистоскопа" (Код ДК 021:2015 –33160000 - 9 Устаткування для операційних блоків)
Тендер Prozorro UA-2021-05-07-002211-b
Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції повинні готуватися українською мовою.
Завершена
695 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 475.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 475.00 UAH
Номер:
8fa7da96f38148449fdbd7decb5d5566
Внутрішній номер закупівлі:
9791235
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-05-07-002211-b
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Міська поліклініка № 2" Чернівецької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
30844172
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, Чернівці, Лесі Українки, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Доросевич Тетяна Володимирівна 380372522849 dorosevicht@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
695 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 475.00 UAH
Період уточнення:
07.05.2021 11:22 - 14.05.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
07.05.2021 11:22 - 24.05.2021 00:00
Аукціон:
24.05.2021 15:41 - 24.05.2021 16:02
Період кваліфікації:
24.05.2021 16:02 - 26.05.2021 16:26
Період завантаження договору:
26.05.2021 16:26 - 15.06.2021 16:26
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписДжерело фінансування закупівлі - Кошти НСЗУ
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях4 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Набір діагностичного цистоскопа
×
-
НК 024:2019:
11112 Цистоскоп
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 30.07.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "МЕДХОЛДІНГ"
Оскарження: 26.05.2021 16:26 - 06.06.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38406011
-
Контактна особа:
Оляницький Євгеній Володимирович +380444675366 tender@medholding.com.ua http://medholding.com.ua/
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вулиця Михайлівська, будинок 24 В
Оскарження: 26.05.2021 16:26 - 06.06.2021 00:00
Початкова пропозиція
693 895.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
693 895.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.05.2021 16:26
Відповіді на вимоги
10
Документи
19
Скарги
0
ФОП Лещенко Катерина Валеріївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2627104789
-
Контактна особа:
Лещенко Катерина Валеріївна +380432554328 cati@i.ua
-
Адреса:
21000, Україна, Вінницька область, Вінниця, Садова ,10(гуртожиток)
Початкова пропозиція
695 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
695 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
27
Скарги
0
Контракти
Номер:
cd0bd06adb2a4e6194b8da356f6f282d
Ідентифікатор договору:
UA-2021-05-07-002211-b-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "МЕДХОЛДІНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38406011
-
Контактна особа:
Оляницький Євгеній Володимирович +380444675366 tender@medholding.com.ua http://medholding.com.ua/
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вулиця Михайлівська, будинок 24 В
Номер договору:
91
Сума договору:
693 895.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
648 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
08.06.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
08.06.2021 10:00
Статус:
Виконаний