-
Відкриті торги
-
КЕП
Набір діагностичного цистоскопа
Оголошено тендер
695 000.00
UAH
Номер:
bc9b6a2d04674a36a7c57ae86ffcf64f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-05-07-001187-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Міська поліклініка № 2" Чернівецької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
30844172
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, Чернівці, Лесі Українки, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Міська поліклініка № 2" Чернівецької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
30844172
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, Чернівці, Лесі Українки, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
695 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Набір діагностичного цистоскопа
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоків
Дата опублікування:
07.05.2021 10:23
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума695 000.00 UAH