-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
"Набір діагностичного цистоскопа" (Код ДК 021:2015 –33160000 - 9 Устаткування для операційних блоків)
Тендер Prozorro UA-2021-05-07-002211-b
Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції повинні готуватися українською мовою.
Завершена
695 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 475.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 475.00 UAH
Період уточнення:
07.05.2021 11:22 - 14.05.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим