• Відкриті торги
  • КЕП

"Набір діагностичного цистоскопа" (Код ДК 021:2015 –33160000 - 9 Устаткування для операційних блоків)

Набір діагностичного цистоскопа

693 895.00 UAH з ПДВ
Номер: cd0bd06adb2a4e6194b8da356f6f282d
Ідентифікатор договору: UA-2021-05-07-002211-b-a1
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Міська поліклініка № 2" Чернівецької міської ради
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "МЕДХОЛДІНГ"
Класифікатор ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Опис: Набір діагностичного цистоскопа
Номер договору: 91
Дата підписання: 08.06.2021 10:00
Період дії договору: 08.06.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору: 693 895.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 45 395.00 UAH)
Оплачено: 693 895.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 45 395.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Набір діагностичного цистоскопа
Код ДК 021:2015: 33168100-6 Ендоскопи
Кількість 1 комплект
Період постачання до 30.07.2021
Місце постачання 58000, Україна, Чернівецька область, Чернівці, Лесі Українки, 11 На карті