-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Комплекс робіт з розроблення документації із землеустрою, необхідної для формування 300 земельних ділянок та їх реєстрації в Державному земельному кадастрі
Тендер Prozorro UA-2021-05-06-001934-b
Завершена
19 500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 195 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 195 000.00 UAH
Номер:
3a6cdaf668a94ea5996519963ec9bf66
Внутрішній номер закупівлі:
9775148
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-05-06-001934-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Кононенко Лариса Олексіївна +380442076792 KONONENKO.LO@KTE.KMDA.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
71510000-6 Послуги у сфері інженерно-геологічних вишукуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
19 500 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
195 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
390 000.00 UAH
Період уточнення:
06.05.2021 12:42 - 30.05.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
06.05.2021 12:42 - 09.06.2021 00:00
Період прекваліфікації:
09.06.2021 00:03 - 23.06.2021 00:00
Аукціон:
24.06.2021 12:32 - 24.06.2021 12:53
Період кваліфікації:
24.06.2021 12:53 - 25.06.2021 10:44
Період завантаження договору:
25.06.2021 10:44 - 15.07.2021 10:44
Умови оплати:
інша подія - 100%
- Подіяінша подія
- Опис2.2.1. Замовник сплачує Підряднику грошові кошти за фактично виконані роботи 1-го етапу Договору протягом 45 (сорока п’яти) календарних днів з дати підписання обома Сторонами Акта здачі-приймання виконаних робіт щодо розроблення документації із землеустрою. 2.2.2. Замовник сплачує Підряднику грошові кошти за фактично виконані роботи 2-го етапу Договору протягом 45 (сорока п’яти) календарних днів з дати підписання обома Сторонами Акта здачі-приймання виконаних робіт щодо погодження документації із землеустрою відповідно до норм чинного законодавства, реєстрації земельної ділянки в базі даних Державного земельного кадастру, надання Замовнику витягу з Державного земельного кадастру на зареєстровану земельну ділянку
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях45 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплекс робіт з розроблення документації із землеустрою, необхідної для формування 300 земельних ділянок та їх реєстрації в Державному земельному кадастрі
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "ГЕО-МАКС"
Оскарження: 25.06.2021 10:44 - 06.07.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36192915
-
Контактна особа:
Кулаковський Максим Юрійович 380442840494, 380503105859 gmaxland@gmail.com
-
Адреса:
01054, Україна, Київська область, Київ, Тургенєвська, 38, офіс 212
Оскарження: 25.06.2021 10:44 - 06.07.2021 00:00
Початкова пропозиція
19 386 000.00 UAH з ПДВ /
19 386 000.00 UAH з ПДВ
19 386 000.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
12
Документи
42
Скарги
0
ТОВ "ЮНЕКС КОНСАЛТІНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35212013
-
Контактна особа:
Королевич Ольга 380504118080 UNEXCONSALTING@GMAIL.COM https://unex.kiev.ua/
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, Тпьохсвятительська 3, офіс 24
Початкова пропозиція
19 410 120.00 UAH з ПДВ /
19 410 120.00 UAH з ПДВ
19 410 120.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
17.06.2021 11:30
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
12
Документи
43
Скарги
0
Контракти
Номер:
6067f7893f764876afd0a0599064b5fe
Ідентифікатор договору:
UA-2021-05-06-001934-b-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ГЕО-МАКС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36192915
-
Адреса:
01054, Україна, Київська область, Київ, Тургенєвська, 38, офіс 212
Номер договору:
729/ДОД-21
Сума договору:
19 386 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
16 155 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.07.2021 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
07.07.2021 00:00
Статус:
Виконаний