-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Комплекс робіт з розроблення документації із землеустрою, необхідної для формування 300 земельних ділянок та їх реєстрації в Державному земельному кадастрі
19 386 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
6067f7893f764876afd0a0599064b5fe
Ідентифікатор договору:
UA-2021-05-06-001934-b-a1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Контактна особа:
Кононенко Лариса Олексіївна +380442076792 KONONENKO.LO@KTE.KMDA.GOV.UA
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ГЕО-МАКС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36192915
-
Адреса:
01054, Україна, Київська область, Київ, Тургенєвська, 38, офіс 212
Класифікатор ДК 021:2015:
71510000-6 Послуги у сфері інженерно-геологічних вишукуваньАналіз за цим CPV
Номер договору:
729/ДОД-21
Дата підписання:
07.07.2021 00:00
Період дії договору:
07.07.2021 00:00 - 31.12.2025 00:00
Сума договору:
19 386 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 3 231 000.00 UAH)
Оплачено:
18 448 560.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 3 074 760.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплекс робіт з розроблення документації із землеустрою, необхідної для формування 300 земельних ділянок та їх реєстрації в Державному земельному кадастрі
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2025
Місце постачання
Внесені зміни
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
fea15b1f6da54227a67304b7e20eda7d
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
па підставі пункту 4 частини 5 ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі та, керуючись частиною першою статті 651 Цивільного Кодексу України
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
14.12.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
86eef899f9c041988e1e630a992dd54e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
на підставі пункту 4 частини 5 ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі» та, керуючись частиною першою статті 651 Цивільного Кодексу України
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
20.12.2023 00:00
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
164c7bb5a1da453f928f55ae9a3a1a09
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
на підставі пункту 4 частини 5 ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі» та, керуючись частиною першою статті 651 Цивільного Кодексу України
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
17.12.2024 00:00
Статус:
Опубліковано