-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Комплекс робіт з розроблення документації із землеустрою, необхідної для формування 300 земельних ділянок та їх реєстрації в Державному земельному кадастрі
Оголошено тендер
19 500 000.00
UAH
Номер:
d27845b9703b4746a2640b13bd84dc86
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-05-06-004233-c
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
19 500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комплекс робіт з розроблення документації із землеустрою, необхідної для формування 300 земельних ділянок та їх реєстрації в Державному земельному кадастрі
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
71510000-6 Послуги у сфері інженерно-геологічних вишукувань
Дата опублікування:
06.05.2021 12:20
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума19 500 000.00 UAH