-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Комплекс робіт з розроблення документації із землеустрою, необхідної для формування 300 земельних ділянок та їх реєстрації в Державному земельному кадастрі
Тендер Prozorro UA-2021-05-06-001934-b
Завершена
19 500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 195 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 195 000.00 UAH
Період уточнення:
06.05.2021 12:42 - 30.05.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим