-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 2
Дизельне паливо 2 за кодом ДК 021:2015: 09130000-9 – Нафта і дистиляти
Тендер Prozorro UA-2021-04-30-000480-a
Дизельне паливо 2 за кодом ДК 021:2015: 09130000-9 – Нафта і дистиляти Дизельне паливо – відповідний код 09134200-9- Дизельне паливо
Завершена
194 873.29
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 948.73 UAH
мін. крок: 1% або 1 948.73 UAH
Номер:
e867b15b28674cd59b8bad7438ae549b
Внутрішній номер закупівлі:
9741956
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-04-30-000480-a
Замовник:
Міський відділ освіти
×
-
Код ЄДРПОУ:
22027005
-
Адреса:
85670, Україна, Донецька область, місто Вугледар, ВУЛИЦЯ МИРУ, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Григорівна Леонова +380501998483 ekonomistgoo-ugledar@ukr.net https://osvitavygledar.wixsite.com/1999/
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
194 873.29 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 948.73 UAH
Період уточнення:
30.04.2021 09:13 - 07.05.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
30.04.2021 09:13 - 17.05.2021 00:00
Аукціон:
17.05.2021 12:33 - 17.05.2021 12:54
Період кваліфікації:
17.05.2021 12:54 - 21.05.2021 09:12
Період завантаження договору:
21.05.2021 09:12 - 10.06.2021 09:12
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо
Кількість
7165 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
85670, Україна, Донецька область, м.Вугледар, Структурні підрозділи Замовника
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "КРЕЙН ЕНЕРДЖІ"
Оскарження: 21.05.2021 09:12 - 01.06.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41829696
-
Контактна особа:
Прокопенко Ольга Миколаївна 380442812312 craneenergy.pom@gmail.com
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, 01133, м.Київ, БУЛЬВАР ЛЕСІ УКРАЇНКИ, будинок 34, кімната 413
Оскарження: 21.05.2021 09:12 - 01.06.2021 00:00
Початкова пропозиція
194 314.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
194 314.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.05.2021 09:12
Відповіді на вимоги
10
Документи
32
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРЕМІУМТРАНС ПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43814770
-
Контактна особа:
Афанасьєв Олександр +380932471488 premiumtrans@ukr.net
-
Адреса:
03189, Україна, м. Київ, вул.Московська (Печерський р-н), будинок 44/1, офіс 17
Початкова пропозиція
194 873.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
194 873.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
de1dbd4debe5406587c36da825293b18
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-30-000480-a-b1
Постачальник:
ТОВ "КРЕЙН ЕНЕРДЖІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41829696
-
Контактна особа:
Прокопенко Ольга Миколаївна 380442812312 craneenergy.pom@gmail.com
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, 01133, м.Київ, БУЛЬВАР ЛЕСІ УКРАЇНКИ, будинок 34, кімната 413
Номер договору:
83
Сума договору:
194 314.80 UAH з ПДВ
Сума договору:
161 929.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.06.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
10.06.2021 08:00
Статус:
Розірваний