-
Відкриті торги
-
КЕП
Дизельне паливо 2 за кодом ДК 021:2015: 09130000-9 – Нафта і дистиляти
Оголошено тендер
194 873.29
UAH
Номер:
a3a3931239684fd09f63157fad6dfb20
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-04-30-000472-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Міський відділ освіти
×
-
Код ЄДРПОУ:
22027005
-
Адреса:
85670, Україна, Донецька область, місто Вугледар, ВУЛИЦЯ МИРУ, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Міський відділ освіти
×
-
Код ЄДРПОУ:
22027005
-
Адреса:
85670, Україна, Донецька область, місто Вугледар, ВУЛИЦЯ МИРУ, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
194 873.29 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дизельне паливо 2 за кодом ДК 021:2015: 09130000-9 – Нафта і дистиляти
Примітки:
повтор
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
30.04.2021 09:04
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума194 873.29 UAH