-
Відкриті торги
-
КЕП
Дизельне паливо 2 за кодом ДК 021:2015: 09130000-9 – Нафта і дистиляти
194 314.80
UAH з ПДВ
Номер:
de1dbd4debe5406587c36da825293b18
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-30-000480-a-b1
Замовник:
Міський відділ освіти
×
-
Код ЄДРПОУ:
22027005
-
Контактна особа:
Тетяна Григорівна Леонова +380501998483 ekonomistgoo-ugledar@ukr.net https://osvitavygledar.wixsite.com/1999/
-
Адреса:
85670, Україна, Донецька область, місто Вугледар, ВУЛИЦЯ МИРУ, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "КРЕЙН ЕНЕРДЖІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41829696
-
Контактна особа:
Прокопенко Ольга Миколаївна 380442812312 craneenergy.pom@gmail.com
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, 01133, м.Київ, БУЛЬВАР ЛЕСІ УКРАЇНКИ, будинок 34, кімната 413
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору:
83
Дата підписання:
10.06.2021 08:00
Період дії договору:
10.06.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
194 314.80 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 32 385.80 UAH)
Оплачено:
37 968.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 6 328.00 UAH)
Причини розірвання договору:
неможливість постачання,за згодою сторін
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
7165 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
85670, Україна, Донецька область, м.Вугледар, Структурні підрозділи Замовника
На карті
Оплати
Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
Міський відділ освіти
IBAN:UA068201720344230016000027952
ТОВ"КРЕЙН ЕНЕРДЖI"
IBAN:UA733005280000026004455067964
Сума
27120.00 UAH
Статус
Оплачений
08.07.2021 11:40
Док-ти
1
Міський відділ освіти
IBAN:UA068201720344230016000027952
ТОВ"КРЕЙН ЕНЕРДЖI"
IBAN:UA733005280000026004455067964
Сума
10848.00 UAH
Статус
Оплачений
08.10.2021 09:52
Док-ти
1