-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 2
Дизельне паливо 2 за кодом ДК 021:2015: 09130000-9 – Нафта і дистиляти
Тендер Prozorro UA-2021-04-30-000480-a
Дизельне паливо 2 за кодом ДК 021:2015: 09130000-9 – Нафта і дистиляти Дизельне паливо – відповідний код 09134200-9- Дизельне паливо
Завершена
194 873.29
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 948.73 UAH
мін. крок: 1% або 1 948.73 UAH
Період уточнення:
30.04.2021 09:13 - 07.05.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим