• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів (сіл )Хмільницької міської територіальної громади

Мова державна - українська. Органи місцевого самоврядування.

Завершена

400 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
Номер: d941c18e11434722b27cf803e20306d7
Внутрішній номер закупівлі: 9683146
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-04-26-005748-c   
Замовник: Виконавчий комітет Хмільницької міської ради
Контактна особа: Олександр Олійник +380673057942 addhmrada@gmail.com http://ekhmilnyk.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 400 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 000.00 UAH
Період уточнення: 26.04.2021 16:31 - 02.05.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 26.04.2021 16:31 - 12.05.2021 18:00
Аукціон: 13.05.2021 14:41 - 13.05.2021 15:02
Період кваліфікації: 13.05.2021 15:02 - 19.05.2021 14:06
Період завантаження договору: 19.05.2021 14:06 - 08.06.2021 14:06
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів (сіл )Хмільницької міської територіальної громади
Код ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженерії
Кількість 1 послуга
Період постачання до 10.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ДП Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою

Оскарження: 19.05.2021 14:06 - 30.05.2021 00:00
Початкова пропозиція 316 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
314 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.05.2021 14:06
Відповіді на вимоги 11
Документи 44
Скарги 0
ТОВ "Інститут землеустрою та земельно-правових відносин"
Початкова пропозиція 320 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
315 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 11
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 87e3fa5e4a904521907450b4eb1d1ba0
Ідентифікатор договору: UA-2021-04-26-005748-c-b1
Постачальник: ДП Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою
Номер договору: 86
Сума договору: 314 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 311 666.67 UAH без ПДВ
Період дії договору: 14.06.2021 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання: 14.06.2021 11:49
Статус:
Виконаний
pdf
скан договору 86.pdf
pdf
додаток 1.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
дод угода 2.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s