-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів (сіл )Хмільницької міської територіальної громади
Тендер Prozorro UA-2021-04-26-005748-c
Мова державна - українська. Органи місцевого самоврядування.
Завершена
400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
Період оскарження:
26.04.2021 16:31 - 08.05.2021 00:00
Нічого не знайдено.