• Відкриті торги
  • КЕП

Виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів (сіл )Хмільницької міської територіальної громади

Оголошено тендер

400 000.00 UAH
Номер: 9e9ef7ce210f4df28ff1038f0dd1a58e
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-04-26-008161-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Виконавчий комітет Хмільницької міської ради
Замовник: Виконавчий комітет Хмільницької міської ради
Очікувана вартість: 400 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів (сіл )Хмільницької міської територіальної громади
Примітки: Мова державна - українська. Органи місцевого самоврядування
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженерії
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 26.04.2021 15:28

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума400 000.00 UAH