-
Відкриті торги
-
КЕП
Виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів (сіл )Хмільницької міської територіальної громади
314 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
87e3fa5e4a904521907450b4eb1d1ba0
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-26-005748-c-b1
Замовник:
Виконавчий комітет Хмільницької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
34422134
-
Контактна особа:
Олександр Олійник +380673057942 addhmrada@gmail.com http://ekhmilnyk.gov.ua/
-
Адреса:
22000, Україна, Вінницька область, м. Хмільник, вул.Столярчука 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ДП Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою
×
-
Код ЄДРПОУ:
00692127
-
Контактна особа:
Ярославський Ярослав Іванович +380432551955 vininstitutzem@ukr.net
-
Адреса:
21027, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Келецька, 63
Класифікатор ДК 021:2015:
71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїАналіз за цим CPV
Номер договору:
86
Дата підписання:
14.06.2021 11:49
Період дії договору:
14.06.2021 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
314 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 2 333.33 UAH)
Оплачено:
314 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 2 333.33 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів (сіл )Хмільницької міської територіальної громади
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 10.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Внесені зміни
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
c9304794cbea42fd96591e385647edf5
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
термін дії договору продовжено
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
10.12.2021 16:55
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
069c15ab64dd40019659eb4253ee968c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника на 2021 рік
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
29.12.2021 14:05
Статус:
Опубліковано