-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Обладнання для закладів громадго харчування(стіл виробничий з раковиною)
Тендер Prozorro UA-2021-04-21-001169-a
Завершена
104 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 040.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 040.00 UAH
Номер:
ca24fe31361c435c9f9f58aea11eacfa
Внутрішній номер закупівлі:
9606974
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-04-21-001169-a
Замовник:
Чернівецьке вище комерційне училище Київського національного торговельно-економічного університету
×
-
Код ЄДРПОУ:
05476316
-
Адреса:
58001, Україна, Чернівецька область, Чернівці, площа Соборна, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Стецька Марія Пилипівна +380502322526 buhgalterchvku@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
104 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 040.00 UAH
Період уточнення:
21.04.2021 10:23 - 27.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
21.04.2021 10:23 - 07.05.2021 10:27
Аукціон:
11.05.2021 15:17 - 11.05.2021 16:02
Період кваліфікації:
11.05.2021 16:02 - 13.05.2021 12:14
Період завантаження договору:
13.05.2021 12:14 - 02.06.2021 12:14
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Обладнання для закладів громадського харчування(стіл виробничий з раковиною)
Кількість
16 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "БУРТНИК ТАРАС РОМАНОВИЧ"
Оскарження: 13.05.2021 12:14 - 24.05.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3049124797
-
Контактна особа:
Надія Буртник +380673858457 burtnik2@gmail.com
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ ПАРКОВА будинок 18А квартира 45
Оскарження: 13.05.2021 12:14 - 24.05.2021 00:00
Початкова пропозиція
89 920.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
79 998.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.05.2021 12:14
Відповіді на вимоги
10
Документи
43
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПТИМА ТЕХНОТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44102873
-
Контактна особа:
ЛЕРНЕР Анна 380973980771, 380973980771 optimatt77@gmail.com
-
Адреса:
49054, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, пр.Поля Олександра, будинок 72, кабінет 48
Початкова пропозиція
104 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
80 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
10
Скарги
0
ФОП "ПОПИК ВОЛОДИМИР ОЛЕГОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3381203151
-
Контактна особа:
Володимир Попик +380961499424,+380664243299 karehoteh@ukr.net
-
Адреса:
81430, Україна, Львівська область, Самбірський район, село Никловичі, ВУЛИЦЯ ПІДЛІСНА, будинок 10
Початкова пропозиція
90 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
81 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
23
Скарги
0
ФОП "ПОЛІЩУК ЄВГЕНІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2965002434
-
Контактна особа:
Євгеній Поліщук +380675641595 polischuk@ukr.net
-
Адреса:
72316, Україна, Запорізька область, м. Мелітополь, ВУЛИЦЯ ПЕРШОТРАВНЕВА, будинок 170
Початкова пропозиція
98 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
82 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
73
Скарги
0
ФОП НАЗАРКІН СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2659311855
-
Контактна особа:
Назаркін Сергій Олександрович +380665951585 ss1erg@gmail.com
-
Адреса:
89000, Україна, Закарпатська область, 89000, Закарпатська обл., Великоберезнянський р-н, селище міського типу Великий Березний, ВУЛИЦЯ ПЕРШОТРАВНЕВА, будинок 46
Початкова пропозиція
98 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
98 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
25
Скарги
0
ФОП Нікітенко Сергій Сергійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3292110273
-
Контактна особа:
Нікітенко Сергій Сергійович +380663825192 nsstender2020@gmail.com
-
Адреса:
70620, Україна, Запорізька область, Новоселівка, вул. Молодіжна, 13
Початкова пропозиція
101 280.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
101 280.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
24
Скарги
0
Контракти
Номер:
3af43666ce7d4285989eb0ce0201e901
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-21-001169-a-c1
Постачальник:
ФОП "БУРТНИК ТАРАС РОМАНОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3049124797
-
Контактна особа:
Надія Буртник +380673858457 burtnik2@gmail.com
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ ПАРКОВА будинок 18А квартира 45
Номер договору:
56
Сума договору:
79 998.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.05.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
27.05.2021 00:00
Статус:
Виконаний