-
Відкриті торги
-
КЕП
Обладнання для закладів громадського харчування(стіл виробничий з раковиною)
Оголошено тендер
104 000.00
UAH
Номер:
5c2165bb076e48edb2e40f27f1a7f303
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-04-21-000448-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Чернівецьке вище комерційне училище Київського національного торговельно-економічного університету
×
-
Код ЄДРПОУ:
05476316
-
Адреса:
58001, Україна, Чернівецька область, Чернівці, площа Соборна, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Чернівецьке вище комерційне училище Київського національного торговельно-економічного університету
×
-
Код ЄДРПОУ:
05476316
-
Адреса:
58001, Україна, Чернівецька область, Чернівці, площа Соборна, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
104 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Обладнання для закладів громадського харчування(стіл виробничий з раковиною)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
21.04.2021 10:14
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Обладнання для закладів громадського харчування(стіл виробничий з раковиною)
Кількість
16 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума104 000.00 UAH