-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Обладнання для закладів громадго харчування(стіл виробничий з раковиною)
Тендер Prozorro UA-2021-04-21-001169-a
Завершена
104 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 040.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 040.00 UAH
Період уточнення:
21.04.2021 10:23 - 27.04.2021 00:00
Відповідь надана
щодо ДСТУ Б.В.2.7-46:2010
Номер:
650c725d83764cc99c2860bc950b2ab5
Дата опублікування:
24.04.2021 15:37
Опис:
Додатком 3 до тендерної документації передбачено ДСТУ Б.В.2.7-46:2010.
Відповідно до офіційного видання Національного стандарту України за ДСТУ Б.В.2.7-46:2010 зазначені - Цементи загальнобудівельного призначення.
Просимо привести у відповідність до норм чинного законодавства умови документації.
Відповідь:
Приведемо до відповідності (технічна помилка)
Дата відповіді:
26.04.2021 09:15