-
Відкриті торги
-
КЕП
Обладнання для закладів громадго харчування(стіл виробничий з раковиною)
79 998.00
UAH без ПДВ
Номер:
3af43666ce7d4285989eb0ce0201e901
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-21-001169-a-c1
Замовник:
Чернівецьке вище комерційне училище Київського національного торговельно-економічного університету
×
-
Код ЄДРПОУ:
05476316
-
Контактна особа:
Стецька Марія Пилипівна +380502322526 buhgalterchvku@gmail.com
-
Адреса:
58001, Україна, Чернівецька область, Чернівці, площа Соборна, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "БУРТНИК ТАРАС РОМАНОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3049124797
-
Контактна особа:
Надія Буртник +380673858457 burtnik2@gmail.com
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ ПАРКОВА будинок 18А квартира 45
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Номер договору:
56
Дата підписання:
27.05.2021 00:00
Період дії договору:
27.05.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
79 998.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
79 998.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Обладнання для закладів громадського харчування(стіл виробничий з раковиною)
Кількість
16 штуки
Період постачання
до 31.12.2021