-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Кольпоскоп з фотофіксацією та/або з відеосистемою Код ДК 021:2015 (CPV) – 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Кольпоскоп - 33164100-8 Кольпоскопи; код НК 024: 2019 - 10960 Кольпоскоп)
Тендер Prozorro UA-2021-04-08-006021-a
Завершена
100 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 500.00 UAH
Номер:
495500438a9f453293428bc206c32153
Внутрішній номер закупівлі:
9435106
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-04-08-006021-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Міська поліклініка №20" Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
34017656
-
Адреса:
61068, Україна, Харківська область, Харків, проспект Московський, будинок 179
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Єщенко Дар'я Володимирівна 380577255552 poliklinika20@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
100 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
500.00 UAH
Період уточнення:
08.04.2021 16:21 - 14.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
08.04.2021 16:21 - 24.04.2021 00:00
Аукціон:
26.04.2021 13:55 - 26.04.2021 14:16
Період кваліфікації:
26.04.2021 14:16 - 27.04.2021 13:26
Період завантаження договору:
27.04.2021 13:26 - 17.05.2021 13:26
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кольпоскоп з фотофіксацією та/або з відеосистемою Код ДК 021:2015 (CPV) – 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Кольпоскоп - 33164100-8 Кольпоскопи; код НК 024: 2019 - 10960 Кольпоскоп)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
61068, Україна, Харківська область, Харків, проспект Московський, будинок 179
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СІНЕКС"
Оскарження: 27.04.2021 13:26 - 08.05.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41086393
-
Контактна особа:
Василенко Олександр 380979820909 SVAT0909@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, 02098, м.Київ, ВУЛИЦЯ ДНІПРОВСЬКА НАБЕРЕЖНА, будинок 3
Оскарження: 27.04.2021 13:26 - 08.05.2021 00:00
Початкова пропозиція
99 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
99 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.04.2021 13:26
Відповіді на вимоги
10
Документи
17
Скарги
0
Фізична особа підприємець Коваль Наталія Михайлівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2351604069
-
Контактна особа:
Коваль Наталія Михайлівна 380683931226, 380683931226 kovalfop@ukr.net
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, вул.Пашутінська будинок 17 квартира 19
Початкова пропозиція
100 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
100 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
13
Скарги
0
Контракти
Номер:
3d34470efac64dd2ae606bda182c9961
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-08-006021-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СІНЕКС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41086393
-
Контактна особа:
Василенко Олександр 380979820909 SVAT0909@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, 02098, м.Київ, ВУЛИЦЯ ДНІПРОВСЬКА НАБЕРЕЖНА, будинок 3
Номер договору:
39
Сума договору:
99 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
92 523.40 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
11.05.2021 09:30
Статус:
Підписаний