-
Відкриті торги
-
КЕП
Кольпоскоп з фотофіксацією та/або з відеосистемою Код ДК 021:2015 (CPV) – 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Кольпоскоп - 33164100-8 Кольпоскопи; код НК 024: 2019 - 10960 Кольпоскоп)
Оголошено тендер
100 000.00
UAH
Номер:
25adfaebad3845498d8ec638a24dfce3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-04-08-005245-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Міська поліклініка №20" Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
34017656
-
Адреса:
61068, Україна, Харківська область, Харків, проспект Московський, будинок 179
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Міська поліклініка №20" Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
34017656
-
Адреса:
61068, Україна, Харківська область, Харків, проспект Московський, будинок 179
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
100 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Кольпоскоп з фотофіксацією та/або з відеосистемою
Код ДК 021:2015 (CPV) – 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Кольпоскоп - 33164100-8 Кольпоскопи; код НК 024: 2019 - 10960 Кольпоскоп)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоків
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
08.04.2021 15:56
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума100 000.00 UAH