-
Відкриті торги
-
КЕП
Кольпоскоп з фотофіксацією та/або з відеосистемою Код ДК 021:2015 (CPV) – 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Кольпоскоп - 33164100-8 Кольпоскопи; код НК 024: 2019 - 10960 Кольпоскоп)
99 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
3d34470efac64dd2ae606bda182c9961
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-08-006021-a-a1
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Міська поліклініка №20" Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
34017656
-
Контактна особа:
Єщенко Дар'я Володимирівна 380577255552 poliklinika20@ukr.net
-
Адреса:
61068, Україна, Харківська область, Харків, проспект Московський, будинок 179
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СІНЕКС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41086393
-
Контактна особа:
Василенко Олександр 380979820909 SVAT0909@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, 02098, м.Київ, ВУЛИЦЯ ДНІПРОВСЬКА НАБЕРЕЖНА, будинок 3
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Номер договору:
39
Дата підписання:
11.05.2021 09:30
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Сума договору:
99 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 6 476.60 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кольпоскоп з фотофіксацією та/або з відеосистемою Код ДК 021:2015 (CPV) – 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Кольпоскоп - 33164100-8 Кольпоскопи; код НК 024: 2019 - 10960 Кольпоскоп)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
61068, Україна, Харківська область, Харків, проспект Московський, будинок 179
На карті
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
87656362ba554af78ff92028f6d9a84b
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
В зв'язку з допущеною механічною помилкою.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
14.05.2021 09:15
Статус:
Опубліковано