-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Кольпоскоп з фотофіксацією та/або з відеосистемою Код ДК 021:2015 (CPV) – 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Кольпоскоп - 33164100-8 Кольпоскопи; код НК 024: 2019 - 10960 Кольпоскоп)
Тендер Prozorro UA-2021-04-08-006021-a
Завершена
100 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 500.00 UAH
Період уточнення:
08.04.2021 16:21 - 14.04.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим