-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Виконання топографо-геодезичних робіт з виготовленням топографічної зйомки М1:2000 м. Хмільника Вінницької області
Тендер Prozorro UA-2021-03-31-004672-c
Органи місцевого самоврядування. Мова державна українська.
Завершена
785 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 925.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 925.00 UAH
Номер:
cc6040dc2e744a4ab260037dabebbb05
Внутрішній номер закупівлі:
9317635
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-31-004672-c
Замовник:
Виконавчий комітет Хмільницької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
34422134
-
Адреса:
22000, Україна, Вінницька область, м. Хмільник, вул.Столярчука 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олександр Олійник +380673057942 addhmrada@gmail.com http://ekhmilnyk.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
785 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 925.00 UAH
Період уточнення:
31.03.2021 17:07 - 06.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
31.03.2021 17:07 - 16.04.2021 18:00
Аукціон:
19.04.2021 13:12 - 19.04.2021 13:33
Період кваліфікації:
19.04.2021 13:33 - 26.04.2021 15:15
Період завантаження договору:
26.04.2021 15:15 - 16.05.2021 15:15
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Виконання топографо-геодезичних робіт з виготовленням топографічної зйомки М1:2000 м. Хмільника Вінницької області
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АНАЛІТИКА"
Оскарження: 26.04.2021 15:15 - 07.05.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
13337103
-
Контактна особа:
Олійник Сергій Васильович +380674305996 sergeyoleynikmobile@gmail.com
-
Адреса:
21027, Україна, Вінницька область, Вінниця, 600-річчя 25
Оскарження: 26.04.2021 15:15 - 07.05.2021 00:00
Початкова пропозиція
780 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
780 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.04.2021 15:15
Відповіді на вимоги
11
Документи
47
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КАРТОГРАФІЯ +"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38192964
-
Контактна особа:
Хмара Ігор Сергійович +380975207070 ukrkarta.net@gmail.com
-
Адреса:
02140, Україна, м. Київ, 02140, місто Київ, ВУЛИЦЯ ВИШНЯКІВСЬКА, будинок 9, квартира 100
Початкова пропозиція
784 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
784 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
131
Скарги
0
Контракти
Номер:
9fb2b91e03014fcdb500596ddd25249e
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-31-004672-c-a1
Постачальник:
ТОВ "АНАЛІТИКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13337103
-
Контактна особа:
Олійник Сергій Васильович +380674305996 sergeyoleynikmobile@gmail.com
-
Адреса:
21027, Україна, Вінницька область, Вінниця, 600-річчя 25
Номер договору:
73
Сума договору:
780 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
650 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.05.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
12.05.2021 16:43
Статус:
Виконаний