-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Виконання топографо-геодезичних робіт з виготовленням топографічної зйомки М1:2000 м. Хмільника Вінницької області
Тендер Prozorro UA-2021-03-31-004672-c
Органи місцевого самоврядування. Мова державна українська.
Завершена
785 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 925.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 925.00 UAH
Період уточнення:
31.03.2021 17:07 - 06.04.2021 00:00
Відповідь надана
Запитання
Номер:
8bc470acc982418698f6c9560cf98025
Дата опублікування:
05.04.2021 17:47
Опис:
Відповідно до пп.2.1. п.2 розділу 3 до Тендерної документації, Замовник вимагає від Учасника надати: «В довідці повинна бути відображена в повному обсязі інформація про працівників учасника (не менше 5 осіб) Для підтвердження наявності в Учасника (перебування в трудових відносинах) працівників, які мають відповідну кваліфікацію, знання та досвід роботи, Учасник в складі тендерної пропозиції повинен надати щодо таких працівників:
- наявність не менше 1 сертифікованого інженера-геодезиста (за основним місцем роботи) з діючим кваліфікаційним сертифікатом відповідального за якість результатів топографо-геодезичних і картографічних робіт;
- наявність працівників, які будуть залучені до надання послуг, передбачених технічним завданням як геодезисти, картографи;
- наявність працівників, які будуть залучені для надання послуг, передбачених технічним завданням як фотограмметристи;
Освітньо-професійна підготовка працівників учасника, вказаних у довідці, згідно пункту 2.1 цього розділу ТД, повинна відповідати вимогам статтей 5 та 51 Закону України «Про топографо-геодезичну і картографічну діяльність»».
Вимога Замовника є дискримінаційною і такою, що суперечить принципам проведення закупівель зазначених в пункті 1 частині 1 статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: принципу добросовісної конкуренції серед учасників, в пункті 4 частині 4 статті 5 Закону, що передбачає недискримінацію учасників та рівне ставлення до них та в пункті 3 частині 1 статті 5 Закону, що передбачає відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель та штучно звужує коло потенційних учасників закупівлі і не дає можливості взяти участь у закупівлі усім іншим потенційним учасникам.
Виходячи з наведеного, взяти участь у процедурі закупівлі зможуть виключно суб’єкти господарювання, які мають вище перелічених, у конкретно наведеній кількості та таких, що перебувають у штаті працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід.
Статтею 5 Закону України «Про топографо-геодезичну і картографічну діяльність» передбачено, що суб’єктами топографо-геодезичної і картографічної діяльності є, зокрема, юридичні та фізичні особи, які володіють необхідним технічним та технологічним забезпеченням та у складі яких за основним місцем роботи є сертифікований інженер-геодезист, що є відповідальним за якість результатів топографо-геодезичних і картографічних робіт.
Зокрема у статті 5 Закону України «Про топографо-геодезичну і картографічну діяльність» відсутнє умовне формулювання «не менше» тощо, а положення щодо наявності сертифікованого інженера-геодезиста є однозначним та вичерпним, а отже твердження Замовника щодо наявності в Учасника працівників відповідної кваліфікації (не менше 5-х осіб за спеціальностями в галузі геодезії.), а саме:
- наявність працівників, які будуть залучені до надання послуг, передбачених технічним завданням як геодезисти, картографи;
- наявність працівників, які будуть залучені для надання послуг, передбачених технічним завданням як фотограмметристи є лише його припущенням, та необґрунтовано із чинним законодавством України.
Адже відповідно до абз. 2 ч. 3 ст. 16 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачено, що якщо для закупівлі робіт або послуг замовник встановлює кваліфікаційний критерій такий як наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій та/або наявність працівників, які мають необхідні знання та досвід, учасник може для підтвердження своєї відповідності такому критерію залучити потужності інших суб’єктів господарювання як субпідрядників/співвиконавців.
Таким чином Учасник може мати як штатних так і залучених працівників.
Отже зазначені вимоги Замовником в тендерній документації є такими, що спрямовані на штучне зменшення кількості потенційних учасників та обмеження права таких учасників на прийняття участі у даній закупівлі.
Враховуючи вищенаведене вимагаємо видалити вимогу щодо кількості працівників та внести зміни до пп. 2.1. п.2 розділу 3 до Тендерної документації наступного змісту: «В довідці повинна бути відображена в повному обсязі інформація про працівників учасника за спеціальностями в галузі геодезії.
Для підтвердження наявності в Учасника (перебування в трудових відносинах) працівників, які мають відповідну кваліфікацію, знання та досвід роботи, Учасник в складі тендерної пропозиції повинен надати щодо таких працівників:
- наявність не менше 1 сертифікованого інженера-геодезиста (за основним місцем роботи) з діючим кваліфікаційним сертифікатом відповідального за якість результатів топографо-геодезичних і картографічних робіт;
Освітньо-професійна підготовка працівників учасника, вказаних у довідці, згідно пункту 2.1 цього розділу ТД, повинна відповідати вимогам статтей 5 та 51 Закону України «Про топографо-геодезичну і картографічну діяльність».
А також внести зміни до пп.2.4. п.2. розділу 3 до Тендерної документації, наступного змісту: «Копії наказів про прийняття на роботу /або трудовий договір, контракт, які підтверджують перебування зазначених працівників у трудових відносинах з Учасником (співвиконавцем) та/або трудова книжка ( сторінки на яких містяться записи з відомостями про роботу) працівників вказаних у довідці, згідно пункту 2.1 цього розділу ТД».
Відповідь:
Шановний учаснику, відповідно до п. 2 ст. 16 Закону України «Про публічні закупівлі», замовник встановляє один або декілька кваліфікаційних критеріїв, зокрема, щодо наявності працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід, виходячи зі специфіки предмета закупівлі. Надання послуг з «Виконання топографо-геодезичних робіт з виготовленням топографічної зйомки М1:2000 м. Хмільника Вінницької області» передбачає виконання певних видів робіт, що відповідно до ст. 13 Закону України «Про топографо-геодезичну і картографічну діяльність» (далі – Закон) відносяться до топографо-геодезичних і картографічних робіт спеціального призначення, які спрямовані на забезпечення кадастрової та містобудівної діяльності. Згідно ст. 5 Закону: суб’єктами топографо-геодезичної і картографічної діяльності зокрема є юридичні та фізичні особи, які володіють необхідним технічним та технологічним забезпеченням та у складі яких за основним місцем роботи є сертифікований інженер-геодезист, який є відповідальним за якість результатів топографо-геодезичних і картографічних робіт. Зазначена вимога Закону є обов’язковою але недостатньою для того щоб виконати об’єм послуг, визначених Тендерною документацією та Технічним завданням, одноосібно сертифікованим інженером-геодезистом без залучення додаткових працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід. Згідно зі ст. 5-1 Закону професійною топографо-геодезичною і картографічною діяльністю можуть займатися особи, які мають вищу освіту за спеціальностями та кваліфікаціями у галузі геодезії. Наказом Держспоживстандарту України від 28.07.2010р. №327 затверджений Класифікатор професій ДК 003:2010 (далі – Класифікатор), який призначений для застосування під час запису про роботу у трудові книжки працівників. Класифікатор рекомендовано застосовувати під час утворення назв професій та посад і розрахунку чисельності працівників. Кваліфікація визначається рівнем освіти та спеціалізацією. Класифікатор містить такі професії як, геодезист, топограф, картограф, фотограмметрист. Мінімальна кількість кваліфікованих спеціалістів на виконання зазначеного об’єму робіт за вказаний період часу визначена за єдиними нормами виробітку на геодезичні і топографічні роботи («Единые нормы выработки (времени) на геодезические и топографические работы, Камеральные работы» (ЕНВ). 1988г.»). На підставі вищевикладеного, замовником визначено відповідні вимоги щодо наявності в потенційного учасника мінімального кількісного та фахового складу працівників, які є необхідними для забезпечення якісного та вчасного виконання комплексу послуг, відповідно до умов Тендерної документації (ТД) та Технічного завдання (ТЗ). Відповідно до ч. 3 ст. 16 Закону України «Про публічні закупівлі» якщо для закупівлі робіт або послуг замовник встановлює кваліфікаційний критерій такий, як наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій та/або наявність працівників, які мають необхідні знання та досвід. Учасник може для підтвердження своєї відповідності такому критерію залучити потужності інших суб’єктів господарювання як субпідрядників/співвиконавців, що передбачено умовами тендерної документації. Таким чином, кваліфікаційні вимоги є такими, що у повній мірі відповідають вимогам Закону України «Про публічні закупівлі», Закону України «Про топографо-геодезичну і картографічну діяльність», не є дискримінаційними та не обмежують потенційне коло учасників закупівлі. Тому внесення змін до тендерної документації за даним питанням на вашу вимогу, вважаємо не припустимим.
Дата відповіді:
08.04.2021 08:26
Відповідь надана
Запитання
Номер:
5f66d874a0a947568afb34b127d2999f
Дата опублікування:
05.04.2021 17:46
Опис:
Відповідно до пп. 2.3.5. п.2 Додатку 3 до Тендерної документації, Замовник зазначає наступне: «матеріальні носії, що містять матеріали аерофотозйомки (аерофотознімки) повинні пройти у встановленому законодавством порядку контрольний перегляд відповідними уповноваженими державними органами з метою виявлення відомостей, які охороняються на об’єктах Міністерства оборони України, Збройних Сил України та інших суб’єктів сил безпеки і оборони, про що повинен бути складений відповідний акт».
Просимо пояснити відповідний акт надається Учасником в складі своєї тендерної пропозиції чи це стосується безпосердньо Виконавця на етапі виконання робіт.
Відповідь:
Дякуємо за запитання ! Це стосується безпосердньо Виконавця на етапі виконання робіт
Дата відповіді:
08.04.2021 15:06
Відповідь надана
Запитання
Номер:
481d72c16a964a31b34b0d825067c53b
Дата опублікування:
05.04.2021 17:45
Опис:
Відповідно до пп.2.3.7. п.2 Додатку 3 до Тендерної документації Замовник вимагає: «Всі цифрові ортофотоплани, які поставляються по цьому технічному завданню, на території на яких виявлені об’єкти, що становлять державну таємницю, повинні бути поставлені з відкритим доступом, що підтверджується відповідним актом».
Просимо пояснити даний акт надається Учасником в складі своєї тендерної пропозиції чи це стосується безпосердньо Виконавця на етапі виконання робіт.
Відповідь:
Дякуємо за запитання. Цей акт надається при виконанні укладеного за результатами даного аукціону договору і стосується безпосердньо Виконавця на етапі виконання робіт.
Дата відповіді:
08.04.2021 14:49
Відповідь надана
Запитання
Номер:
0c6231226ef24a54975f5858ec88cb38
Дата опублікування:
05.04.2021 17:44
Опис:
Просимо пояснити Учаснику необхідно надавати заповнене ний проект договору разом з заповненими додатками до нього.
Відповідь:
Шановний Учасник, дякуємо за запитання. Проект договору про закупівлю з обов’язковим зазначенням порядку змін його умов, викладений в Додатку № 4 до ТД, підписується Учасником як підтвердження своєї згоди зі всіма його умовами, в тому числі, з додатками до нього - Календарним планом надання послуги та Технічним завданням. Щодо вартості робіт, зазначених у Календарному плані, Учасник, визнаний переможцем, за підсумком проведення аукціону, на стадії підписання договору, вказує вартість етапів робіт (послуг).
Дата відповіді:
07.04.2021 16:32
Відповідь надана
Запитання
Номер:
2a6fac10d81f4348b5580809216d7a71
Дата опублікування:
05.04.2021 17:44
Опис:
Відповідно до п.8 розділу 3 до Тендерної документації, Замовник вимагає від Учасника надати: «копію відомостей з ЄДРПОУ».
Вимога Замовника є дискримінаційною і такою, що суперечить принципам проведення закупівель зазначених в пункті 1 частині 1 статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: принципу добросовісної конкуренції серед учасників, в пункті 4 частині 4 статті 5 Закону, що передбачає недискримінацію учасників та рівне ставлення до них та в пункті 3 частині 1 статті 5 Закону, що передбачає відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель.
Відповідно до частини 5 статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі»: «Замовник не вимагає документального підтвердження публічної інформації, що оприлюднена у формі відкритих даних згідно із Законом України "Про доступ до публічної інформації" та/або міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним, або публічної інформації, що є доступною в електронній системі закупівель».
Адже інформація що міститься в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань є відкритою і Замовник може самостійно її перевірити.
Зокрема інформація, що міститься в відомостях з ЄДРПОУ є відкритою для загального доступу.
Тому, враховуючи вищенаведене ми вимагаємо видалити дану вимогу, як таку, що є дискримінаційною та суперечить принципам проведення закупівель.
Відповідь:
Шановний Учасник, дякуємо за запитання. Відповідно до частини 5 статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі»: «Замовник не вимагає документального підтвердження публічної інформації, що оприлюднена у формі відкритих даних згідно із Законом України "Про доступ до публічної інформації" та/або міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним, або публічної інформації, що є доступною в електронній системі закупівель». Тому дана вимога буде видалена з Тендерної документації.
Дата відповіді:
08.04.2021 14:43
Відповідь надана
Запитання
Номер:
a7abee24a94b481cb69a81617e985ba2
Дата опублікування:
05.04.2021 17:43
Опис:
Відповідно до Додатку 2 до Тендерної документації наданого Замовником в кінці цього додатку міститься такий напис: «Дата
Уповноважена особа ПІБ Підпис (МП за наявності)»
Просимо пояснити, що має на увазі Замовник Учасник повинен надати підписаний Додаток 2 чи це технічна помилка.
Відповідь:
Інформація яка очікується від учасника надається за вказаною формою. Оскільки в такому вигляді текст не достатньо інформативний, в додаток 2 будуть внесені зміни
Дата відповіді:
08.04.2021 15:04
Відповідь надана
Запитання
Номер:
8552b674b102412b920d63a4962c187c
Дата опублікування:
05.04.2021 17:42
Опис:
Відповідно до п.1. Додатку 2 до Тендерної документації, Замовник вимагає від Учасника: «Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі, що визначені п.п.2, 3, 4, 8, 9, 11 ч.1 ст. 17 Закону
Учасник підтверджує зазначену інформацію шляхом проставлення відміток «галочок» навпроти кожної з таких підстав у відповідних полях системи Prozorro згідно функціоналу свого майданчику відповідно до ст.17 Закону».
Вимога Замовника є дискримінаційною і такою, що суперечить принципам проведення закупівель зазначених в пункті 1 частині 1 статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: принципу добросовісної конкуренції серед учасників, в пункті 4 частині 4 статті 5 Закону, що передбачає недискримінацію учасників та рівне ставлення до них та в пункті 3 частині 1 статті 5 Закону, що передбачає відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель.
Адже інформація, яка підтверджує відсутність підстав передбачених пунктами 3, 4, 8, 9 та 11 частини 1 статті 17 Закону міститься відкритих єдиних державних реєстрах, яку Замовник може перевірити самостійно.
Відповідно до частини 5 статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі»: «Замовник не вимагає документального підтвердження публічної інформації, що оприлюднена у формі відкритих даних згідно із Законом України "Про доступ до публічної інформації" та/або міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним, або публічної інформації, що є доступною в електронній системі закупівель».
Тому, враховуючи вищенаведене ми вимагаємо видалити дану вимогу, як таку, що є дискримінаційною та суперечить принципам проведення закупівель.
Відповідь:
Доброго дня шановний Учасник. Ми дуже вдячні Вам за Вашу зацікавленість в даній закупівлі !
Система Prozorro здійснює подальшу електронізацію процесу закупівель. Зокрема, з 3 грудня 2020 року електронізації зазнає стаття 17 Закону. Замовники зазначають у полях системи Prozorro підстави для відмови в участі у закупівлі в електронній формі. Всі підстави за статтею 17, обрані за замовчуванням, видаляти чи додавати в цьому розділі замовник не може.
Інформація про відсутність підстав, визначених у статті 17 Закону, надається учасниками згідно вимог, зазначених у відповідних електронних полях в електронній системі закупівель та в порядку визначеному електронною системою закупівель. Учасник процедури закупівлі, подаючи тендерну пропозицію, підтверджує відсутність підстав, передбачених частиною першою статті 17 Закону, шляхом заповнення відповідної інформації в електронній системі закупівель та/або завантаження відповідних документів у разі встановлення такої вимоги.
У разі розміщення підстав згідно з статтею 17 в електронних полях системи, така інформація не потребує додаткового обов'язкового дублювання у завантажених файлах.
Учасник не повинен надавати підтвердження з відкритих реєстрів/відкритих даних (документального підтвердження інформації про відповідність підставам, встановленим статтею 17). На те вони й відкриті, що інформація там перевіряється замовником самостійно. Йдеться про банкрутство, корупційні правопорушення, узгоджені антиконкурентні дії.
Підтвердженням, в даному випадку, мусить бути декларація. Усі учасники закупівлі проставляють «галочки» в форматі згоди з тим, що підстави відсутні. Крім того, учасник може вписати відповідну інформацію в додатковому полі.
Дана вимога є обов’язковою для усіх учасників, тому не може вважатися дискримінаційною.
Дата відповіді:
07.04.2021 16:11
Відповідь надана
Запитання
Номер:
68e8615e6f4b4ee88cf0b79dff818c0b
Дата опублікування:
05.04.2021 17:42
Опис:
Відповідно до п.1. Додатку 2 до Тендерної документації, Замовник вимагає від Учасника: «Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі, що визначені п.п.2, 3, 4, 8, 9, 11 ч.1 ст. 17 Закону
Учасник підтверджує зазначену інформацію шляхом проставлення відміток «галочок» навпроти кожної з таких підстав у відповідних полях системи Prozorro згідно функціоналу свого майданчику відповідно до ст.17 Закону».
Вимога Замовника є дискримінаційною і такою, що суперечить принципам проведення закупівель зазначених в пункті 1 частині 1 статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: принципу добросовісної конкуренції серед учасників, в пункті 4 частині 4 статті 5 Закону, що передбачає недискримінацію учасників та рівне ставлення до них та в пункті 3 частині 1 статті 5 Закону, що передбачає відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель.
Адже інформація, яка підтверджує відсутність підстав передбачених пунктами 3, 4, 8, 9 та 11 частини 1 статті 17 Закону міститься відкритих єдиних державних реєстрах, яку Замовник може перевірити самостійно.
Відповідь:
Шановний Учасник, дякуємо за запитання. Система Prozorro здійснює подальшу електронізацію процесу закупівель. Зокрема, з 3 грудня 2020 року електронізації зазнає стаття 17 Закону. Замовники зазначають у полях системи Prozorro підстави для відмови в участі у закупівлі в електронній формі. Всі підстави за статтею 17, обрані за замовчуванням, видаляти чи додавати в цьому розділі замовник не може.
Інформація про відсутність підстав, визначених у статті 17 Закону, надається учасниками згідно вимог, зазначених у відповідних електронних полях в електронній системі закупівель та в порядку визначеному електронною системою закупівель. Учасник процедури закупівлі, подаючи тендерну пропозицію, підтверджує відсутність підстав, передбачених частиною першою статті 17 Закону, шляхом заповнення відповідної інформації в електронній системі закупівель та/або завантаження відповідних документів у разі встановлення такої вимоги.
У разі розміщення підстав згідно з статтею 17 в електронних полях системи, така інформація не потребує додаткового обов'язкового дублювання у завантажених файлах.
Учасник не повинен надавати підтвердження з відкритих реєстрів/відкритих даних (документального підтвердження інформації про відповідність підставам, встановленим статтею 17). На те вони й відкриті, що інформація там перевіряється замовником самостійно. Йдеться про банкрутство, корупційні правопорушення, узгоджені антиконкурентні дії.
Підтвердженням, в даному випадку, мусить бути декларація. Усі учасники закупівлі проставляють «галочки» в форматі згоди з тим, що підстави відсутні. Крім того, учасник може вписати відповідну інформацію в додатковому полі.
Дана вимога є обов’язковою для усіх учасників, тому не може вважатися дискримінаційною.
Дата відповіді:
07.04.2021 16:03
Відповідь надана
Запитання
Номер:
e149882abb6b4439b0d3960c21b112d1
Дата опублікування:
05.04.2021 17:41
Опис:
Відповідно до пп.2.1. п.2 розділу 3 до Тендерної документації, Замовник вимагає від Учасника надати: «В довідці повинна бути відображена в повному обсязі інформація про працівників учасника (не менше 5 осіб) Для підтвердження наявності в Учасника (перебування в трудових відносинах) працівників, які мають відповідну кваліфікацію, знання та досвід роботи, Учасник в складі тендерної пропозиції повинен надати щодо таких працівників:
- наявність не менше 1 сертифікованого інженера-геодезиста (за основним місцем роботи) з діючим кваліфікаційним сертифікатом відповідального за якість результатів топографо-геодезичних і картографічних робіт;
- наявність працівників, які будуть залучені до надання послуг, передбачених технічним завданням як геодезисти, картографи;
- наявність працівників, які будуть залучені для надання послуг, передбачених технічним завданням як фотограмметристи;
Освітньо-професійна підготовка працівників учасника, вказаних у довідці, згідно пункту 2.1 цього розділу ТД, повинна відповідати вимогам статтей 5 та 51 Закону України «Про топографо-геодезичну і картографічну діяльність»».
Вимога Замовника є дискримінаційною і такою, що суперечить принципам проведення закупівель зазначених в пункті 1 частині 1 статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: принципу добросовісної конкуренції серед учасників, в пункті 4 частині 4 статті 5 Закону, що передбачає недискримінацію учасників та рівне ставлення до них та в пункті 3 частині 1 статті 5 Закону, що передбачає відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель та штучно звужує коло потенційних учасників закупівлі і не дає можливості взяти участь у закупівлі усім іншим потенційним учасникам.
Виходячи з наведеного, взяти участь у процедурі закупівлі зможуть виключно суб’єкти господарювання, які мають вище перелічених, у конкретно наведеній кількості працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід.
Статтею 5 Закону України «Про топографо-геодезичну і картографічну діяльність» передбачено, що суб’єктами топографо-геодезичної і картографічної діяльності є, зокрема, юридичні та фізичні особи, які володіють необхідним технічним та технологічним забезпеченням та у складі яких за основним місцем роботи є сертифікований інженер-геодезист, що є відповідальним за якість результатів топографо-геодезичних і картографічних робіт.
Зокрема у статті 5 Закону України «Про топографо-геодезичну і картографічну діяльність» відсутнє умовне формулювання «не менше» тощо, а положення щодо наявності сертифікованого інженера-геодезиста є однозначним та вичерпним, а отже твердження Замовника щодо наявності в Учасника працівників відповідної кваліфікації (не менше 5-х осіб за спеціальностями в галузі геодезії.), а саме:
- наявність працівників, які будуть залучені до надання послуг, передбачених технічним завданням як геодезисти, картографи;
- наявність працівників, які будуть залучені для надання послуг, передбачених технічним завданням як фотограмметристи є лише його припущенням, та необґрунтовано із чинним законодавством України.
Отже зазначені вимоги Замовником в тендерній документації є такими, що спрямовані на штучне зменшення кількості потенційних учасників та обмеження права таких учасників на прийняття участі у даній закупівлі.
Враховуючи вищенаведене вимагаємо видалити вимогу щодо кількості працівників та внести зміни до пп. 2.1. п.2 розділу 3 до Тендерної документації наступного змісту: «В довідці повинна бути відображена в повному обсязі інформація про працівників учасника за спеціальностями в галузі геодезії.
Для підтвердження наявності в Учасника (перебування в трудових відносинах) працівників, які мають відповідну кваліфікацію, знання та досвід роботи, Учасник в складі тендерної пропозиції повинен надати щодо таких працівників:
- наявність не менше 1 сертифікованого інженера-геодезиста (за основним місцем роботи) з діючим кваліфікаційним сертифікатом відповідального за якість результатів топографо-геодезичних і картографічних робіт;
Освітньо-професійна підготовка працівників учасника, вказаних у довідці, згідно пункту 2.1 цього розділу ТД, повинна відповідати вимогам статтей 5 та 51 Закону України «Про топографо-геодезичну і картографічну діяльність».
Відповідь:
Шановний учаснику, відповідно до п. 2 ст. 16 Закону України «Про публічні закупівлі», замовник встановляє один або декілька кваліфікаційних критеріїв, зокрема, щодо наявності працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід, виходячи зі специфіки предмета закупівлі. Надання послуг з «Виконання топографо-геодезичних робіт з виготовленням топографічної зйомки М1:2000 м. Хмільника Вінницької області» передбачає виконання певних видів робіт, що відповідно до ст. 13 Закону України «Про топографо-геодезичну і картографічну діяльність» (далі – Закон) відносяться до топографо-геодезичних і картографічних робіт спеціального призначення, які спрямовані на забезпечення кадастрової та містобудівної діяльності. Згідно ст. 5 Закону: суб’єктами топографо-геодезичної і картографічної діяльності зокрема є юридичні та фізичні особи, які володіють необхідним технічним та технологічним забезпеченням та у складі яких за основним місцем роботи є сертифікований інженер-геодезист, який є відповідальним за якість результатів топографо-геодезичних і картографічних робіт. Зазначена вимога Закону є обов’язковою але недостатньою для того щоб виконати об’єм послуг, визначених Тендерною документацією та Технічним завданням, одноосібно сертифікованим інженером-геодезистом без залучення додаткових працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід. Згідно зі ст. 5-1 Закону професійною топографо-геодезичною і картографічною діяльністю можуть займатися особи, які мають вищу освіту за спеціальностями та кваліфікаціями у галузі геодезії. Наказом Держспоживстандарту України від 28.07.2010р. №327 затверджений Класифікатор професій ДК 003:2010 (далі – Класифікатор), який призначений для застосування під час запису про роботу у трудові книжки працівників. Класифікатор рекомендовано застосовувати під час утворення назв професій та посад і розрахунку чисельності працівників. Кваліфікація визначається рівнем освіти та спеціалізацією. Класифікатор містить такі професії як, геодезист, топограф, картограф, фотограмметрист. Мінімальна кількість кваліфікованих спеціалістів на виконання зазначеного об’єму робіт за вказаний період часу визначена за єдиними нормами виробітку на геодезичні і топографічні роботи («Единые нормы выработки (времени) на геодезические и топографические работы, Камеральные работы» (ЕНВ). 1988г.»). На підставі вищевикладеного, замовником визначено відповідні вимоги щодо наявності в потенційного учасника мінімального кількісного та фахового складу працівників, які є необхідними для забезпечення якісного та вчасного виконання комплексу послуг, відповідно до умов Тендерної документації (ТД) та Технічного завдання (ТЗ). Відповідно до ч. 3 ст. 16 Закону України «Про публічні закупівлі» якщо для закупівлі робіт або послуг замовник встановлює кваліфікаційний критерій такий, як наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій та/або наявність працівників, які мають необхідні знання та досвід. Учасник може для підтвердження своєї відповідності такому критерію залучити потужності інших суб’єктів господарювання як субпідрядників/співвиконавців, що передбачено умовами тендерної документації. Таким чином, кваліфікаційні вимоги є такими, що у повній мірі відповідають вимогам Закону України «Про публічні закупівлі», Закону України «Про топографо-геодезичну і картографічну діяльність», не є дискримінаційними та не обмежують потенційне коло учасників закупівлі. Тому внесення змін до тендерної документації за даним питанням на вашу вимогу, вважаємо не припустимим.
Дата відповіді:
08.04.2021 08:24