• Відкриті торги
  • КЕП

Виконання топографо-геодезичних робіт з виготовленням топографічної зйомки М1:2000 м. Хмільника Вінницької області

Оголошено тендер

785 000.00 UAH
Номер: 3272a5d0caf9456db53ebc1c93f84292
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-03-31-000836-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Виконавчий комітет Хмільницької міської ради
Замовник: Виконавчий комітет Хмільницької міської ради
Очікувана вартість: 785 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Виконання топографо-геодезичних робіт з виготовленням топографічної зйомки М1:2000 м. Хмільника Вінницької області
Примітки: Органи місцевого самоврядування. Мова державна українська.
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженерії
КЕКВ: 2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
Дата опублікування: 31.03.2021 11:48

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума785 000.00 UAH