-
Відкриті торги
-
КЕП
Виконання топографо-геодезичних робіт з виготовленням топографічної зйомки М1:2000 м. Хмільника Вінницької області
780 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
9fb2b91e03014fcdb500596ddd25249e
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-31-004672-c-a1
Замовник:
Виконавчий комітет Хмільницької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
34422134
-
Контактна особа:
Олександр Олійник +380673057942 addhmrada@gmail.com http://ekhmilnyk.gov.ua/
-
Адреса:
22000, Україна, Вінницька область, м. Хмільник, вул.Столярчука 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ТОВ "АНАЛІТИКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13337103
-
Контактна особа:
Олійник Сергій Васильович +380674305996 sergeyoleynikmobile@gmail.com
-
Адреса:
21027, Україна, Вінницька область, Вінниця, 600-річчя 25
Класифікатор ДК 021:2015:
71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїАналіз за цим CPV
Номер договору:
73
Дата підписання:
12.05.2021 16:43
Період дії договору:
12.05.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
780 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 130 000.00 UAH)
Оплачено:
780 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 130 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Виконання топографо-геодезичних робіт з виготовленням топографічної зйомки М1:2000 м. Хмільника Вінницької області
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації