-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з інвентаризації джерел викидів та їх вимірювання для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря)
Тендер Prozorro UA-2021-03-28-000029-b
Для потреби Київської клінічної лікарні №1 на залізничному транспорті
Завершена
23 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 115.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 115.00 UAH
Номер:
724fe38f30074e2484ba7868c68a6bb9
Внутрішній номер закупівлі:
9268233
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-28-000029-b
Замовник:
ФІЛІЯ "ЦЕНТР ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081352
-
Адреса:
03049, Україна, Київська область, Київ, 03049, місто Київ, ПРОСПЕКТ ПОВІТРОФЛОТСЬКИЙ, будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Абрамова Ганна Анаталіївна 380444069178 abramova.a@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
23 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
115.00 UAH
Період уточнення:
28.03.2021 11:35 - 03.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
28.03.2021 11:35 - 13.04.2021 13:00
Аукціон:
14.04.2021 12:29 - 14.04.2021 12:50
Період кваліфікації:
14.04.2021 12:50 - 15.04.2021 17:14
Період завантаження договору:
15.04.2021 17:14 - 05.05.2021 17:14
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписЗамовникпогоджуєтьсяоплатитиВиконавцювартістьПослуг з урахуваннямвиконанняВиконавцемйогозобов'язань, визначених у цьому Договорі. 6.2. Розрахунки за надані Виконавцем Послуги, згідно цього Договору, здійснюються Замовником шляхом безготівкового перерахування грошових коштів на поточний рахунок Виконавця, зазначений в розділі XV цього Договору, за Актом на підставі виставленого Виконавцем рахунку-фактури: - з правом відстрочення платежу 45 (сорок п’ять) банківських днів з дати реєстрації податкової накладної, (Умова зазначається, якщо Виконавець є платником ПДВ та операція не звільнена від оподаткування ПДВ згідно вимог Податкового кодексу України); - протягом 45 (сорока п’яти) банківських днів з дня отримання Послуг Замовником, (Умова зазначається, якщо Виконавець не є платником ПДВ та операція звільнена від оподаткування ПДВ згідно вимог Податкового кодексу України) .
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях45 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код ДК 021:2015 - 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з інвентаризації джерел викидів та їх вимірювання для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КИЇВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОМЕКОЛОГІЇ"
Оскарження: 15.04.2021 17:14 - 26.04.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37832399
-
Контактна особа:
Тєльний Олексій Максимович 380664689929 ECOPROM.KIEV@GMAIL.COM http://eco-prom.kiev.ua/
-
Адреса:
03194, Україна, Київська область, Київ, 03194, м. Київ, Святошинський р-н. бул. Кольцова, буд.14 Д, офіс 610
Оскарження: 15.04.2021 17:14 - 26.04.2021 00:00
Початкова пропозиція
19 997.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
17 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.04.2021 17:14
Відповіді на вимоги
10
Документи
86
Скарги
0
НАУКОВО-ТЕХНІЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКОСЕРВІС" У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
×
-
Код ЄДРПОУ:
14283183
-
Контактна особа:
Александр Носаченко 380674662007 NTPEKOS@UKR.NET
-
Адреса:
Україна, 02068, м.Київ, ПРОСПЕКТ П.ГРИГОРЕНКА, будинок 11-А, квартира 154
Початкова пропозиція
18 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
18 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
5
Скарги
0
Контракти
Номер:
d8bcbc7140d546ad88fc23e9a9fff07b
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-28-000029-b-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КИЇВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОМЕКОЛОГІЇ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37832399
-
Контактна особа:
Тєльний Олексій Максимович 380664689929 ECOPROM.KIEV@GMAIL.COM http://eco-prom.kiev.ua/
-
Адреса:
03194, Україна, Київська область, Київ, 03194, м. Київ, Святошинський р-н. бул. Кольцова, буд.14 Д, офіс 610
Номер договору:
ЦОЗ/ТН-585
Сума договору:
17 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.04.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
26.04.2021 00:01
Статус:
Виконаний