-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з інвентаризації джерел викидів та їх вимірювання для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря)
Тендер Prozorro UA-2021-03-28-000029-b
Для потреби Київської клінічної лікарні №1 на залізничному транспорті
Завершена
23 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 115.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 115.00 UAH
Період уточнення:
28.03.2021 11:35 - 03.04.2021 00:00
Відповідь надана
технічне
Номер:
28987720e33a49f9adc6ac053579e5c3
Дата опублікування:
31.03.2021 12:25
Опис:
!. яка кільквсть істочніков потребує инвентарізаціі?
2. яка кількість требв робити обоснующіє матаріали?
Відповідь:
Доброго дня.
1. 2-а джерела - лабораторія та харчоблок;
2. Розробка Документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів по 2-м джерелам.
Дата відповіді:
01.04.2021 09:15
Відповідь надана
Технічне
Номер:
310ec773f86f4dddba222cd79cb4e057
Дата опублікування:
30.03.2021 10:48
Опис:
У предметі договору сказано що послуги та адреси указані в додатках до договору але там нічого немає ! Внесить зміни або уточніть треба тільки зробити Інвентерізацію істочників викидів?
Відповідь:
Доброго дня.
За адресою: 01030, м. Київ вул. Коцюбинського 8а (лабораторія та харчоблок) виконавець своїми силами проводить наступні послуги:
- проведення інвентаризації викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами підприємства та складання звіту по інвентаризації з подальшою реєстрацією;
- розробка Документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів та отримання в установленому Законом України порядку Дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами підприємства.
Дата відповіді:
31.03.2021 11:55