• Відкриті торги
  • КЕП

Код ДК 021:2015 - 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з інвентаризації джерел викидів та їх вимірювання для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря)

Оголошено тендер

23 000.00 UAH
Номер: 9c2a41d70f8047209b5298a016a40921
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-03-26-005477-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ФІЛІЯ "ЦЕНТР ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Замовник: ФІЛІЯ "ЦЕНТР ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Очікувана вартість: 23 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Код ДК 021:2015 - 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з інвентаризації джерел викидів та їх вимірювання для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря)
Примітки: Місцезнаходження:Повітрофлотський проспект, 9, м. Київ 03049, Україна. Категорія замовника згідно п.4 ч.4 ст.2 Закону «Про публічні закупівлі» Юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі».
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення
Дата опублікування: 26.03.2021 14:40

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума23 000.00 UAH