-
Відкриті торги
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з інвентаризації джерел викидів та їх вимірювання для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря)
Для потреби Київської клінічної лікарні №1 на залізничному транспорті
17 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
d8bcbc7140d546ad88fc23e9a9fff07b
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-28-000029-b-a1
Замовник:
ФІЛІЯ "ЦЕНТР ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081352
-
Контактна особа:
Абрамова Ганна Анаталіївна 380444069178 abramova.a@uz.gov.ua
-
Адреса:
03049, Україна, Київська область, Київ, 03049, місто Київ, ПРОСПЕКТ ПОВІТРОФЛОТСЬКИЙ, будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КИЇВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОМЕКОЛОГІЇ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37832399
-
Контактна особа:
Тєльний Олексій Максимович 380664689929 ECOPROM.KIEV@GMAIL.COM http://eco-prom.kiev.ua/
-
Адреса:
03194, Україна, Київська область, Київ, 03194, м. Київ, Святошинський р-н. бул. Кольцова, буд.14 Д, офіс 610
Класифікатор ДК 021:2015:
90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняАналіз за цим CPV
Опис:
Для потреби Київської клінічної лікарні №1 на залізничному транспорті
Номер договору:
ЦОЗ/ТН-585
Дата підписання:
26.04.2021 00:01
Період дії договору:
26.04.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
17 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
17 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код ДК 021:2015 - 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з інвентаризації джерел викидів та їх вимірювання для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації