-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
код CPV 31210000-1 по ДК 021:2015 – Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Коробки клемних затискачів) (РПЗ: 9.246)
Тендер Prozorro UA-2021-03-24-003970-c
Контактна особа замовника, уповноважена здійснювати зв'язок з учасниками з технічних питань: Інженер УВТК Ісупов Володимир Валерійович, т. 05136 – 4-40-50; v_isupov@sunpp.atom.gov.ua
Завершена
470 360.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 4 700.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 700.00 UAH
Номер:
62b5e9813b4b40e6b1ec98f89526e1b2
Внутрішній номер закупівлі:
9211558
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-24-003970-c
Замовник:
ВП ЮУАЕС ДП НАЕК "Енергоатом"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20915546
-
Адреса:
55000, Україна, Миколаївська область, місто Южноукраїнськ, Промзона ВП ЮУАЕС
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Міронов Сергій Леонідович +380513641330 mironov@sunpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
470 360.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 700.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
14 000.00 UAH
Період уточнення:
24.03.2021 12:30 - 15.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
24.03.2021 12:30 - 25.04.2021 10:00
Період прекваліфікації:
25.04.2021 10:00 - 19.05.2021 00:00
Аукціон:
19.05.2021 15:50 - 19.05.2021 16:29
Період кваліфікації:
19.05.2021 16:29 - 26.05.2021 16:42
Період завантаження договору:
26.05.2021 16:42 - 15.06.2021 16:42
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписУмови оплати: протягом 45 робочих днів після постачання ТМЦ.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях45 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Коробки клемних затискачів
Кількість
22 штуки
Період постачання
до 01.09.2021
Місце постачання
55001, Україна, Миколаївська область, Южноукраїнськ, Миколаївської обл., ЮУВ ВП «Складське господарство». Строк поставки товарів: з дати публікації договору в системі ProZorro, але не пізніше 01.09.2021.
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПАТ Науково-виробниче підприємство "Радій"
Оскарження: 26.05.2021 16:42 - 06.06.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
14312430
-
Контактна особа:
Фреюк Андрій Миколайович +380522372815 freyuk@ukr.net
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, Кіровоград, вул. Героїв Сталінграда, 29
Оскарження: 26.05.2021 16:42 - 06.06.2021 00:00
Початкова пропозиція
357 016.00 UAH без ПДВ /
138 599.00 UAH без ПДВ
138 599.00 UAH без ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
32
Скарги
0
ПП "Светолюкс-Николаев"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30397329
-
Контактна особа:
Воронина Виктория 0636797183 PILYAI@SVETOLUX.MK.UA
-
Адреса:
Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул.Космонавтів, 81/24, Ленінський р-н, м.Миколаїв, Миколаївська обл., 54056
Початкова пропозиція
376 288.00 UAH без ПДВ /
138 600.00 UAH без ПДВ
138 600.00 UAH без ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
13.05.2021 09:16
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
19
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПЕЦПРОМТРАНСТЕХНІКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39789005
-
Контактна особа:
Кошкін Олександр 380672032930, 380672032930 tlux.dp@gmail.com
-
Адреса:
65023, Україна, Одеська область, Одеса, ВУЛИЦЯ НІЖИНСЬКА, будинок 43, квартира 12
Початкова пропозиція
412 026.00 UAH без ПДВ /
270 000.00 UAH без ПДВ
270 000.00 UAH без ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
13.05.2021 09:16
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
11
Скарги
0
ТОВ "ІНОТЕКС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41597928
-
Контактна особа:
Григорій Балабан +380969134276 inotex.kiev@gmail.com
-
Адреса:
02121, Україна, м. Київ, м. Київ, ХАРКІВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 182
Початкова пропозиція
459 800.00 UAH без ПДВ /
459 800.00 UAH без ПДВ
459 800.00 UAH без ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
13.05.2021 09:16
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
22
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю “Енерго-Профіт”
×
-
Код ЄДРПОУ:
40034742
-
Контактна особа:
Чертков Константин 380577289145 energo_profit@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Харківська область, Харків, 61013, Україна, м. Харків, вул. Шевченка, б.32, оф. 222
Початкова пропозиція
464 200.00 UAH без ПДВ /
464 200.00 UAH без ПДВ
464 200.00 UAH без ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
13.05.2021 09:16
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
15
Скарги
0
Контракти
Номер:
2712d4cd74ea417c9662e1a1ae818625
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-24-003970-c-c1
Постачальник:
ПАТ Науково-виробниче підприємство "Радій"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14312430
-
Контактна особа:
Фреюк Андрій Миколайович +380522372815 freyuk@ukr.net
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, Кіровоград, вул. Героїв Сталінграда, 29
Номер договору:
53-123-01-21-06968
Сума договору:
166 318.68 UAH з ПДВ
Сума договору:
138 599.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
08.06.2021 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання:
08.06.2021 00:00
Статус:
Виконаний