-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
код CPV 31210000-1 по ДК 021:2015 – Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Коробки клемних затискачів) (РПЗ: 9.246)
166 318.68
UAH з ПДВ
Номер:
2712d4cd74ea417c9662e1a1ae818625
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-24-003970-c-c1
Замовник:
ВП ЮУАЕС ДП НАЕК "Енергоатом"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20915546
-
Контактна особа:
Міронов Сергій Леонідович +380513641330 mironov@sunpp.atom.gov.ua
-
Адреса:
55000, Україна, Миколаївська область, місто Южноукраїнськ, Промзона ВП ЮУАЕС
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ПАТ Науково-виробниче підприємство "Радій"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14312430
-
Контактна особа:
Фреюк Андрій Миколайович +380522372815 freyuk@ukr.net
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, Кіровоград, вул. Героїв Сталінграда, 29
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Номер договору:
53-123-01-21-06968
Дата підписання:
08.06.2021 00:00
Період дії договору:
08.06.2021 00:00 - 31.12.2022 23:59
Сума договору:
166 318.68 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 27 719.68 UAH)
Оплачено:
166 318.68 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 27 719.78 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Коробки клемних затискачів
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
22 штуки
Період постачання
до 01.09.2021
Місце постачання
55001, Україна, Миколаївська область, Южноукраїнськ, Миколаївської обл., ЮУВ ВП «Складське господарство». Строк поставки товарів: з дати публікації договору в системі ProZorro, але не пізніше 01.09.2021.
На карті
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
db1b8b3067fc491fb42790e38d8bf278
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Функціоналом майданчика не передбачено оприлюднення повідомлення про внесення змін до договору з причин, не освітлених ч. 5 ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі - Закон), однак передбачених ст.10 Закону. Внаслідок цього, для оприлюднення додаткової угоди, щодо зміни "Замість ТС.0.0011.3133 Зазначено ТС.0.0011.3199" була обрана причина внесення змін до договору - «Покращення якості предмета закупівлі»
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
04.08.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
917a4c79ad3a4f1c8905822cc48cbe5e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Подовження строку постачання
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
03.09.2021 00:00
Статус:
Опубліковано