-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Коробки клемних затискачів
Оголошено тендер
564 432.00
UAH
Номер:
ced8d43c4be64b5e9497bb458cfaa346
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-01-04-002571-b
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
ВП "Южно-Українська АЕС" ДП "НАЕК "Енергоатом"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20915546
-
Адреса:
55000, Україна, Миколаївська область, Южноукраїнськ, Миколаївська обл., м. Южноукраїнськ, проммайданчик ВП ЮУАЕС
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ВП "Южно-Українська АЕС" ДП "НАЕК "Енергоатом"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20915546
-
Адреса:
55000, Україна, Миколаївська область, Южноукраїнськ, Миколаївська обл., м. Южноукраїнськ, проммайданчик ВП ЮУАЕС
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
564 432.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Коробки клемних затискачів
Примітки:
9.246 Місцезнаходження замовника: 55000, м. Южноукраїнськ, Миколаївської обл., Промзона,
Категорія замовника: Згідно частини 4 статті 2 Закону.
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Дата опублікування:
04.01.2021 16:23
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписКошти від господарської діяльності підприємства
Сума564 432.00 UAH