-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
код CPV 31210000-1 по ДК 021:2015 – Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Коробки клемних затискачів) (РПЗ: 9.246)
Тендер Prozorro UA-2021-03-24-003970-c
Контактна особа замовника, уповноважена здійснювати зв'язок з учасниками з технічних питань: Інженер УВТК Ісупов Володимир Валерійович, т. 05136 – 4-40-50; v_isupov@sunpp.atom.gov.ua
Завершена
470 360.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 4 700.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 700.00 UAH
Період уточнення:
24.03.2021 12:30 - 15.04.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим