-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Деревина паливна (ДК 021:2015 ЄЗС 03410000-7 "Деревина")
Тендер Prozorro UA-2021-03-23-000559-a
Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції, - українська. Номенклатурна позиція: ДК 021:2015 ЄЗС 03413000-8 "Паливна деревина". Питома вага критерію: "ціна" - 100 %
Завершена
356 300.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 781.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 781.50 UAH
Номер:
5bc73bdd63614a0faa1b0c66bd9f9f52
Внутрішній номер закупівлі:
9180504
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-23-000559-a
Замовник:
Відділ культури та туризму Семенівської міської ради Семенівського району Чернігівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41833325
-
Адреса:
15400, Україна, Чернігівська область, м. Семенівка, вул. Червона Площа, 7А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Максименко +380465921464 vkt.zakupki@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
356 300.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 781.50 UAH
Період уточнення:
23.03.2021 08:57 - 29.03.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
23.03.2021 08:57 - 08.04.2021 10:00
Аукціон:
09.04.2021 12:33 - 09.04.2021 12:54
Період кваліфікації:
09.04.2021 12:54 - 16.04.2021 11:35
Період завантаження договору:
16.04.2021 11:35 - 06.05.2021 11:35
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%
- Подіядата виставлення рахунку
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Деревина паливна (ДК 021:2015 "ЄЗС" 03413000-8 "Паливна деревина")
Кількість
1018 метри кубічні
Період постачання
до 31.10.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ДП Семенівське лісове господарство
Оскарження: 13.04.2021 12:47 - 24.04.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
00993478
-
Контактна особа:
Барабанова Галина Михайлівна +380683883052 torgsemlis2@ukr.net
-
Адреса:
15400, Україна, Чернігівська область, місто Семенівка, вул.Березова Роща
Оскарження: 13.04.2021 12:47 - 24.04.2021 00:00
Початкова пропозиція
351 210.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
351 210.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
13.04.2021 12:47
Відповіді на вимоги
10
Документи
24
Скарги
0
СЕМЕНІВСЬКЕ РАЙОННЕ ДОЧІРНЄ АГРОЛІСОГОСПОДАРСЬКЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЕМЕНІВКАРАЙАГРОЛІСГОСП"
Оскарження: 16.04.2021 11:35 - 27.04.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31333576
-
Контактна особа:
Мірошник Світлана +380681071884 semagroles313@ukr.net
-
Адреса:
15400, Україна, Чернігівська область, Семенівський район, місто Семенівка, ВУЛИЦЯ ГОРАВОВКА, будинок 33-А
Оскарження: 16.04.2021 11:35 - 27.04.2021 00:00
Початкова пропозиція
356 300.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
356 300.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.04.2021 11:35
Відповіді на вимоги
10
Документи
19
Скарги
0
Контракти
Номер:
993006f05c9b4789976814ed9fd2177e
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-23-000559-a-b1
Постачальник:
СЕМЕНІВСЬКЕ РАЙОННЕ ДОЧІРНЄ АГРОЛІСОГОСПОДАРСЬКЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЕМЕНІВКАРАЙАГРОЛІСГОСП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31333576
-
Контактна особа:
Мірошник Світлана +380681071884 semagroles313@ukr.net
-
Адреса:
15400, Україна, Чернігівська область, Семенівський район, місто Семенівка, ВУЛИЦЯ ГОРАВОВКА, будинок 33-А
Номер договору:
21-04/18
Сума договору:
356 300.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
296 916.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.04.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
28.04.2021 09:00
Статус:
Виконаний