-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Деревина паливна (ДК 021:2015 ЄЗС 03410000-7 "Деревина")
Тендер Prozorro UA-2021-03-23-000559-a
Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції, - українська. Номенклатурна позиція: ДК 021:2015 ЄЗС 03413000-8 "Паливна деревина". Питома вага критерію: "ціна" - 100 %
Завершена
356 300.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 781.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 781.50 UAH
Період уточнення:
23.03.2021 08:57 - 29.03.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим