-
Відкриті торги
-
КЕП
Деревина (деревина паливна)
Оголошено тендер
356 300.00
UAH
Номер:
4c393e95d8e24a27a81532b871daeee6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-03-19-003221-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відділ культури та туризму Семенівської міської ради Семенівського району Чернігівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41833325
-
Адреса:
15400, Україна, Чернігівська область, м. Семенівка, вул. Червона Площа, 7А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ культури та туризму Семенівської міської ради Семенівського району Чернігівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41833325
-
Адреса:
15400, Україна, Чернігівська область, м. Семенівка, вул. Червона Площа, 7А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
356 300.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Деревина (деревина паливна)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
19.03.2021 15:26
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума356 300.00 UAH