• Відкриті торги
  • КЕП

Деревина паливна (ДК 021:2015 ЄЗС 03410000-7 "Деревина")

356 300.00 UAH з ПДВ
Номер: 993006f05c9b4789976814ed9fd2177e
Ідентифікатор договору: UA-2021-03-23-000559-a-b1
Замовник: Відділ культури та туризму Семенівської міської ради Семенівського району Чернігівської області
Постачальник: СЕМЕНІВСЬКЕ РАЙОННЕ ДОЧІРНЄ АГРОЛІСОГОСПОДАРСЬКЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЕМЕНІВКАРАЙАГРОЛІСГОСП"
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Номер договору: 21-04/18
Дата підписання: 28.04.2021 09:00
Період дії договору: 28.04.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору: 356 300.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 59 383.33 UAH)
Оплачено: 356 299.12 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 59 383.18 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Деревина паливна (ДК 021:2015 "ЄЗС" 03413000-8 "Паливна деревина")
Код ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
Кількість 1018 метри кубічні
Період постачання до 31.10.2021
Місце постачання Відповідно до документації