-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Закупівля за ДК 021:2015 "79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послуги (послуги обов`язкового аудиту фінансової звітності за НП(С)БО станом на 31.12.2020 для ДП «МПІУ»)"
Тендер Prozorro UA-2021-03-19-008937-c
Завершена
344 764.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 447.64 UAH
мін. крок: 1% або 3 447.64 UAH
Номер:
e23ea8a3365b480e996e4cf6904a4a66
Внутрішній номер закупівлі:
9153254
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-19-008937-c
Замовник:
Державне підприємство "Мультимедійна платформа іномовлення України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40235671
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Хрещатик, буд. 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Полівчук Володимир Володимирович 380631492871, v.polivchuk@uatv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
344 764.80 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 447.64 UAH
Період уточнення:
19.03.2021 17:10 - 25.03.2021 23:00
Період прийому пропозицій:
19.03.2021 17:10 - 05.04.2021 09:00
Аукціон:
06.04.2021 14:35 - 06.04.2021 14:56
Період кваліфікації:
06.04.2021 14:56 - 12.04.2021 13:00
Період завантаження договору:
12.04.2021 13:00 - 02.05.2021 13:00
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунок за надані Послуги здійснюється після надання Виконавцем належним чином оформлених документів, зазначених у пункті 2.5. Договору, протягом 10 (десяти) банківських днів на підставі підписаного Сторонами Акта наданих послуг.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Закупівля за ДК 021:2015 "79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послуги (послуги обов`язкового аудиту фінансової звітності за НП(С)БО станом на 31.12.2020 для ДП «МПІУ»)"
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 21.05.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Крестон Джі Сі Джі Аудит"
Оскарження: 12.04.2021 13:00 - 23.04.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31586485
-
Контактна особа:
Андрей Попов +380503486366 andriypopov@mail.ua
-
Адреса:
03150, Україна, м. Київ, Київ, вул. Горького 172
Оскарження: 12.04.2021 13:00 - 23.04.2021 00:00
Початкова пропозиція
276 300.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
276 300.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.04.2021 13:00
Відповіді на вимоги
10
Документи
42
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Аудиторська фірма "Капітал груп"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33236268
-
Контактна особа:
Супрович Наталія 380445282655 AUDIT.CAPITAL@GMAIL.COM http://www.af-capitalgroup.com
-
Адреса:
Україна, вул. Антоновича. 172 а, офіс 818, м. Київ, 03150
Початкова пропозиція
344 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
344 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
81
Скарги
0
Контракти
Номер:
6393b23913a1406fbe8a569517a9c292
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-19-008937-c-c1
Постачальник:
ТОВ "Крестон Джі Сі Джі Аудит"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31586485
-
Контактна особа:
Андрей Попов +380503486366 andriypopov@mail.ua
-
Адреса:
03150, Україна, м. Київ, Київ, вул. Горького 172
Номер договору:
№87/2604/21
Сума договору:
276 300.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
230 250.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
26.04.2021 00:00
Статус:
Виконаний