-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Закупівля за ДК 021:2015 "79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послуги (послуги обов`язкового аудиту фінансової звітності за НП(С)БО станом на 31.12.2020 для ДП «МПІУ»)"
Тендер Prozorro UA-2021-03-19-008937-c
Завершена
344 764.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 447.64 UAH
мін. крок: 1% або 3 447.64 UAH
Період уточнення:
19.03.2021 17:10 - 25.03.2021 23:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим