-
Відкриті торги
-
КЕП
Закупівля за ДК 021:2015 "79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послуги (послуги обов`язкового аудиту фінансової звітності за НП(С)БО станом на 31.12.2020 для ДП «МПІУ»)"
Оголошено тендер
344 764.80
UAH
Номер:
8e71b897d2954f7ebafa668de47ed8b5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-03-19-005954-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Державне підприємство "Мультимедійна платформа іномовлення України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40235671
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Хрещатик, буд. 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державне підприємство "Мультимедійна платформа іномовлення України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40235671
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Хрещатик, буд. 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
344 764.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Закупівля за ДК 021:2015 "79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послуги (послуги обов`язкового аудиту фінансової звітності за НП(С)БО станом на 31.12.2020 для ДП «МПІУ»)"
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послуги
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
19.03.2021 14:23
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума344 764.80 UAH