-
Відкриті торги
-
КЕП
Закупівля за ДК 021:2015 "79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послуги (послуги обов`язкового аудиту фінансової звітності за НП(С)БО станом на 31.12.2020 для ДП «МПІУ»)"
276 300.00
UAH з ПДВ
Номер:
6393b23913a1406fbe8a569517a9c292
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-19-008937-c-c1
Замовник:
Державне підприємство "Мультимедійна платформа іномовлення України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40235671
-
Контактна особа:
Полівчук Володимир Володимирович 380631492871, v.polivchuk@uatv.ua
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Хрещатик, буд. 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "Крестон Джі Сі Джі Аудит"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31586485
-
Контактна особа:
Андрей Попов +380503486366 andriypopov@mail.ua
-
Адреса:
03150, Україна, м. Київ, Київ, вул. Горького 172
Класифікатор ДК 021:2015:
79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послугиАналіз за цим CPV
Номер договору:
№87/2604/21
Дата підписання:
26.04.2021 00:00
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Сума договору:
276 300.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 46 050.00 UAH)
Оплачено:
276 300.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 46 050.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Закупівля за ДК 021:2015 "79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послуги (послуги обов`язкового аудиту фінансової звітності за НП(С)БО станом на 31.12.2020 для ДП «МПІУ»)"
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 21.05.2021