-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
вугілля кам’яне (код ДК 021:2015 09111100-1 )
Тендер Prozorro UA-2021-03-17-003065-b
Умови надання забезпечення тендерних пропозицій - банківська гарантія, більш детально викладено у п.2 Розділу ІІІ Тендерної документації
Завершена
200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
Номер:
60eda484f3fa4c91a6534e7869939ace
Внутрішній номер закупівлі:
9107365
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-17-003065-b
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ БОГОДУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44104781
-
Адреса:
62103, Україна, Харківська область, Богодухів, вул.Троїцька, будинок 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лідія Моргун 380575830140 bogodyhov_vo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
6 000.00 UAH
Період уточнення:
17.03.2021 17:34 - 27.03.2021 23:00
Період прийому пропозицій:
17.03.2021 17:34 - 07.04.2021 00:00
Аукціон:
07.04.2021 11:57 - 07.04.2021 12:18
Період кваліфікації:
07.04.2021 12:18 - 12.04.2021 16:36
Період завантаження договору:
12.04.2021 16:36 - 02.05.2021 16:36
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки за товар здійснюються на умовах відстрочки платежу протягом 45 банківських днів з дня поставки (передачі) товару(партії), та на підставі наданої видаткової накладної Постачальника.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях45 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
вугілля кам’яне
Кількість
50 тонни
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
62103, Україна, Харківська область, Богодухів, вул.Троїцька,15, заклади освіти Відділу освіти Богодухівської міської ради
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Юхно Володимир Іванович
Оскарження: 12.04.2021 16:36 - 23.04.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2511600692
-
Контактна особа:
Юхно Володимир Іванович +380506884420 magolimp@gmail.com
-
Адреса:
62203, Україна, Харківська область, Золочів, Пугачова 31 А
Оскарження: 12.04.2021 16:36 - 23.04.2021 00:00
Початкова пропозиція
195 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
195 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.04.2021 16:36
Відповіді на вимоги
10
Документи
23
Скарги
0
ПРИВАТНЕ ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НИРТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32656453
-
Контактна особа:
Олександра Анатоліївна Алексєєва +380951242122 nirt2016@i.ua
-
Адреса:
64309, Україна, Харківська область, місто Ізюм, ВУЛИЦЯ МАРШАЛА ФЕДОРЕНКО, будинок 1, кімната 3
Початкова пропозиція
198 300.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
198 300.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
19
Скарги
0
Контракти
Номер:
db4f11f4070d4b7385a4c3d04bf3343c
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-17-003065-b-c1
Постачальник:
ФОП Юхно Володимир Іванович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2511600692
-
Контактна особа:
Юхно Володимир Іванович +380506884420 magolimp@gmail.com
-
Адреса:
62203, Україна, Харківська область, Золочів, Пугачова 31 А
Номер договору:
40
Сума договору:
195 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.04.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
28.04.2021 00:00
Статус:
Виконаний