-
Відкриті торги
-
КЕП
вугілля кам’яне (код ДК 021:2015 09111100-1 )
Умови надання забезпечення тендерних пропозицій - банківська гарантія, більш детально викладено у п.2 Розділу ІІІ Тендерної документації
195 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
db4f11f4070d4b7385a4c3d04bf3343c
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-17-003065-b-c1
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ БОГОДУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44104781
-
Контактна особа:
Лідія Моргун 380575830140 bogodyhov_vo@ukr.net
-
Адреса:
62103, Україна, Харківська область, Богодухів, вул.Троїцька, будинок 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Юхно Володимир Іванович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2511600692
-
Контактна особа:
Юхно Володимир Іванович +380506884420 magolimp@gmail.com
-
Адреса:
62203, Україна, Харківська область, Золочів, Пугачова 31 А
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Опис:
Умови надання забезпечення тендерних пропозицій - банківська гарантія, більш детально викладено у п.2 Розділу ІІІ Тендерної документації
Номер договору:
40
Дата підписання:
28.04.2021 00:00
Період дії договору:
28.04.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
195 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
195 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
вугілля кам’яне
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
50 тонни
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
62103, Україна, Харківська область, Богодухів, вул.Троїцька,15, заклади освіти Відділу освіти Богодухівської міської ради
На карті