-
Відкриті торги
-
КЕП
вугілля кам’яне (код ДК 021:2015 09111100-1 )
Оголошено тендер
200 000.00
UAH
Номер:
964f11f2f8c742c68829882d30c2175a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-03-17-003392-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ БОГОДУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44104781
-
Адреса:
62103, Україна, Харківська область, Богодухів, вул.Троїцька, будинок 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ БОГОДУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44104781
-
Адреса:
62103, Україна, Харківська область, Богодухів, вул.Троїцька, будинок 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
вугілля кам’яне (код ДК 021:2015 09111100-1 )
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
17.03.2021 17:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума200 000.00 UAH