-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
вугілля кам’яне (код ДК 021:2015 09111100-1 )
Тендер Prozorro UA-2021-03-17-003065-b
Умови надання забезпечення тендерних пропозицій - банківська гарантія, більш детально викладено у п.2 Розділу ІІІ Тендерної документації
Завершена
200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
Період уточнення:
17.03.2021 17:34 - 27.03.2021 23:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим