-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Дизельне паливо, бензин А-92
Тендер Prozorro UA-2021-03-15-003931-b
Завершена
2 200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 11 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 11 000.00 UAH
Номер:
4df890541ef24709b63da063469ecc32
Внутрішній номер закупівлі:
9044466
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-15-003931-b
Замовник:
КП ""БОГОДУХІВЖИТЛО" ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БОГОДУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22660139
-
Адреса:
62103, Україна, Харківська область, м. Богодухів,, вул. Міліцейська, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Лукащук +380575832038 jutlobud@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 200 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
11 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
65 000.00 UAH
Період уточнення:
15.03.2021 11:34 - 20.03.2021 23:00
Період прийому пропозицій:
15.03.2021 11:34 - 31.03.2021 01:00
Аукціон:
01.04.2021 15:09 - 01.04.2021 15:36
Період кваліфікації:
01.04.2021 15:36 - 03.04.2021 19:53
Період завантаження договору:
03.04.2021 19:53 - 23.04.2021 19:53
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться шляхом оплати поставлених партій Товару на підставі рахунку-фактури та видаткової накладної протягом 30 календарних днів з моменту фактичного отримання Товару за наявності реального фінансування. Джерело фінансування: кошти місцевого бюджету, власні кошти.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо
Кількість
55000 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Бензин А-92
Кількість
25000 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТД МТК"
Оскарження: 02.04.2021 16:10 - 13.04.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43621716
-
Контактна особа:
Менеджер Другий +380678171010 mtcmanagertwo@gmail.com
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ГЛОБИНСЬКА, будинок 2, офіс 207/2
Оскарження: 02.04.2021 16:10 - 13.04.2021 00:00
Початкова пропозиція
1 920 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 888 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
02.04.2021 16:10
Відповіді на вимоги
11
Документи
41
Скарги
0
ТОВ "Татнєфть - АЗС - Україна"
Оскарження: 03.04.2021 19:53 - 14.04.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38194448
-
Контактна особа:
Лизавета Миколаївна Кокшарова +380504022405,+380573736429 lubkovskaya@nafta.kharkov.ua
-
Адреса:
36010, Україна, Полтавська область, Полтава, місто Полтава, вулиця Половки, 62
Оскарження: 03.04.2021 19:53 - 14.04.2021 00:00
Початкова пропозиція
1 968 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 889 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.04.2021 19:53
Відповіді на вимоги
11
Документи
33
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
Тарєєв Віктор Анатолійович 380501699767 TAREY1969@GMAIL.COM http://www.avias.ua
-
Адреса:
49000 , Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, 49000, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ МАНДРИКІВСЬКА, будинок 47, офіс 503
Початкова пропозиція
2 040 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 890 300.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
89
Скарги
0
Контракти
Номер:
c2a68c07f95a4bf698087d171ef5fadd
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-15-003931-b-a1
Постачальник:
ТОВ "Татнєфть - АЗС - Україна"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38194448
-
Контактна особа:
Лизавета Миколаївна Кокшарова +380504022405,+380573736429 lubkovskaya@nafta.kharkov.ua
-
Адреса:
36010, Україна, Полтавська область, Полтава, місто Полтава, вулиця Половки, 62
Номер договору:
1404
Сума договору:
1 322 516.40 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 102 097.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.04.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
14.04.2021 16:00
Статус:
Виконаний