• Відкриті торги
  • КЕП

Дизельне паливо, бензин А-92

Оголошено тендер

2 200 000.00 UAH
Номер: db085c56cd7f4d889f5ace36e64f07fa
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-03-15-004232-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КП ""БОГОДУХІВЖИТЛО" ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БОГОДУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
Замовник: КП ""БОГОДУХІВЖИТЛО" ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БОГОДУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
Очікувана вартість: 2 200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Дизельне паливо, бензин А-92
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 15.03.2021 11:09

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума660 000.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 540 000.00 UAH